środa, 27 grudnia 2017

Pierwszy post

Witam !

                   Jeśli jakimś cudem trafiłeś tutaj, to na wstępie musisz wiedzieć kilka rzeczy.
Po pierwsze, założyłem tego bloga z powodów dość jasnych. Mam ochotę dzielić się moimi zainteresowaniami oraz kilka lat temu zamarzyło mi się napisanie książki. TAK ! Dokładnie, chce napisać książkę i wiem że, kiedyś tego dokonam. Będę na blogu pisać różne teksty, będę doskonalić "swoje pisanie". Myślę że, jest to dosyć dobra forma nauki. A może ktoś zacznie odwiedzać ten blog, komentować, dzielić się doświadczeniami z własnego życia, poprawiać byki które wstawię w tekście, coś napiszę bez większego sensu czy logiki ? Stawiam na rozwój i satysfakcję. Nawet jeśli jedna osoba, raz odwiedzi mnie, czy też żadna, to i tak będę usatysfakcjonowany, ponieważ już pierwsze kroki zrobione. Póki co jest to kolejny blog, kolejnej osoby, książki, pisanie książki, muzyka, teksty, ideologie, ciekawostki wyczytane.... blah. Na pewno już nie jeden taki blog istnieję, czego jestem świadom. Ale mam nadzieję że, pewnego dnia, zaowocuję pisanie, czego sobie bardzo życzę :) Jednak chodzi mi tutaj o własną satysfakcję.

                Z pewnością będę publikować własne teksty, opinie na temat książek które przeczytałem, mam zamiar przeczytać, pochwalić się ciekawymi wydaniami książek które nabyłem. Przekłady tekstów, może jakieś wiersze, prawdę mówiąc, wszystkim co będzie związane z moimi zainteresowaniami, przemyśleniami, inspiracjami, ach, dużo tego więc po prostu z różną częstotliwością będę pisać i coś wrzucać.

              Regularność wstawiania postów jest ważną rzeczą, dlatego postaram się wrzucać coś tutaj, tak często jak to się tylko mi uda. Pracuję, uczę się, żyje.... Jak większość z nas. Dlatego nie chce zdefiniować częstotliwości pisania, wrzucania postów.

Czytać, czy nie czytać oto jest pytanie ? Jasne że, czytać !


Fear and loathing in Vegas czyli inaczej Las Vegas Parano Hunter S. Thompson.

   Lęk i odraza jest jedną z tych kilku książek, która czytałem kilka razy. Niektóre cytaty czy dialogi tak głęboko weszły mi w pamięć, że c...